free web hosting | free hosting | Web Hosting | Free Website Submission | shopping cart | php hosting

Ozel geziler
Home Hakkimizda Yurtici Oteller Yurtdisi Oteller Ozel geziler Otomobil kiralama Otobus kiralama linkler

 

 

Derviş Turizm öğrenci ve gençlik turizminde yurtiçi ve yurtdışı hazırladığı tatil programları organizasyonları ile alanında öncü firmadır. Profesyonel, dinamik ve yenilikçi ekibi ile her zaman kaliteli organizasyonlara imza atmış ve halkımızın tatil danışmanı olmuştur.

Özellikle üniversite ve lise gençliğine yönelik trend belirleyici nitelikte turlar ve eğlence aktiviteleri düzenleyerek tüm paydaşlarımızın memnuniyet ve güvenini kazanmak misyonumuzdur. Bu amaca ulaşabilmek için yenilikleri takip etmek ve gelişime açık olmak gerekliğinin bilincindeyiz.

1.gece, 1.gün: Akşam geç Adapazarı, Kütahya, Afyon, Denizli  güzergahından  Pamukkale’ye doğru hareket. Sabah otele varış, dinlenme molası ardından Hierapolis Antik Kenti’ne hareket Nekropol, Apollon Tapınağı, Antik Tiyatro, Hierapolis Müzesi ve Travertenler gezisi, otele dönüş. Akşam yemeği ve konaklama. 

2.gün: Sabah kahvaltı sonrasında Buldan’a doğru hareket. Buldan’da alışveriş ve serbest zaman sonrasında eski bir heykel atölyesi olan Aphrodisias Antik Kentine doğru hareket. Tetrapillon, Antik Tiyatro, Antik Cadde, Hamamlar, Stadyum gezileri sonrasında otele dönüş. Akşam yemeği ve konaklama.

3.gün: Sabah kahvaltısı sonrasında otelden ayrılarak Karahayıt Köyü ve Denizli Şehir Merkezi gezileri, tekstil fabrikasında alışveriş sonrası İstanbul’a doğru hareket, sabah  saatlerinde İstanbul’a varış.  

1.gece,1.gün: Akşam saatlerinde hareket. Adapazarı, Bolu, Ankara, Aksaray güzergahından gece yolculuğu sonrası sabah saatlerinde Aksaray’da sabah kahvaltısı ve Ağzıkarahan Kervansarayı ziyareti ve  Ihlara Vadisi’ne iniş, vadide yer alan Yılanlı Kilise ve Ağaçaltı Kilisesi gezileri sonrası Kapadokya'ya varış ve otele yerleşme. Kısa bir dinlenme molası sonrasında öğle yemeği ve geziler için otelden hareket. Bölgenin en önemli yükseltisi olan Erciyes’in tüm açıklığı ile görülebildiği Uçhisar Kalesi, Güvercinlik Vadisinde kısa bir mola ve ardından Avanos’a doğru hareket, Kızılırmak kenarında yer alan Avanos Şehir Merkezi panoramik gezisi sonrasında çanak çömlekleri ile ünlü olan bu bölgede çanak yapım atölyeleri gezisi. Akşam saatlerinde otele dönüş. Akşam yemeği ve konaklama.

2.gün:  Sabah otelde kahvaltı sonrasında  sonra bölgedeki yeraltı şehirlerinin en büyüğü olan Derinkuyu Yeraltı Şehri gezisi. Yeraltı şehrinden hareketle onyx taşı yapımı ile ünlü olan bu bölgede onyx taşı yapım atölyeleri gezisi, Ürgüp Şehir Merkezi gezisi ardından eski rum evlerinin yer aldığı Mustafapaşa gezisi. Üç Güzeller olarak anılan peribacalarının olduğu yerde fotoğraf molası, akşam saatlerinde otele dönüş. Akşam yemeği ve konaklama. Akşam yemeği sonrasında yöreye özgü Türk Gecesi programı. (Ekstra)  

3.gün: Sabah kahvaltısı ardından otelden ayrılış. Kaya kiliselerinin yer aldığı Göreme Açık Hava Müzesi (Rahipler Manastırı, Rahibeler Manastırı, St. Barbara Kilisesi, Elmalı Kilise Yılanlı Kilise, Yemekhane, Kiler, Çarıklı Kilise) gezileri, halı sanatının en önemli örneklerinin görülebileceği halı yapım atölyeleri gezisi ardından Çavuşin Vadisi, Devrent ve  Paşabağ Vadilerini gezip, dönüş yolunda  Hacı Bektaş Veli’nin türbesini ziyaret, akşam hareketle sabah saatlerinde İstanbul’a varış.

1.gün: Sabah erken  hareket. Bolu üzerinden Safranbolu’ya varış,otele giriş. Kale, Eski Hükümet Konağı, Saat Kulesi, Kaymakamlar Müze Evi, Cinci Hanı, Cinci Hamamı, Güneş Saati, Arasta gezilerinin  ardından mola veriyoruz. Molamız sonrasında gazozları ile ünlü olan Safranbolu halkının yazlık mekanı olan Bağlar bölgesine doğru hareket ediyoruz.

2.gün: Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrasında otelimizden ayrılarak Safranbolu gibi evleri ile ünlü olan Yörük Köyü’ne doğru hareket ediyoruz. Yörük Köyü’nde vereceğimiz dinlenme ve fotoğraf molası sonrasında Kastamonu’ya doğru hareket ediyoruz. Kastamonu Kalesi, Şerife Bacı Anıtı, Hükümet Konağı , panoramik gezi sonrasında Bartın şehir merkezi gezimizin ardından Çeşm-i Cihan Amasra’ya doğru hareket. Otele yerleşme ve dinlenme.. 

 

3.gün : Sabah kahvaltısı sonrasında Amasra’daki turumuz başlıyor. Amasra Kalesi, Oymacılar çarşısı gezisi sonrasında otelden ayrılarak Bartın, Devrek üzerinden Abant’a varıyoruz. Abant Gölü kenarında yapacağımız yürüyüş ve fotoğraf molası sonrasında İstanbul’a dönüş için hareket. Akşam saatlerinde İstanbul’a varış.    

 

Doğu Karadeniz Turu

1.gece,1.gün: Aksam geç hareket. kahvaltı sonrasında Samsun’a varış. Samsun Atatürk Müzesi, Samsun Arkeoloji Müzesi gezilerinin ve öğle yemeği molamızın ardından Ordu’ya doğru hareket. Ordu panoramik şehir turu sonrasında otele yerleşme . Akşam yemeği ve konaklama.

2.gün: Sabah kahvaltısı ardından GİRESUN üzerinden TRABZON ’a varış. Sümela Manastırı, Trabzon Atatürk Köşkü ve Ayasofya Kilisesi ve Panoramik şehir turu sonrasında otele yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama.

3.gün: Otelde kahvaltı sonrasında Sürmene, Of, Çamlıhemşin üzerinden Ayder Yaylası’na çıkış. Ayder Yaylası'nda dinlenme ardından Rize Çay Fabrikası ve Rize Bezi yapım Atölyeleri gezisi ve Rize şehir turu. Otele yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama.

4.gün: Otelde kahvaltı sonrasında Of üzerinden Uzungöl’e çıkış. Uzungöl'de dinlenme ve yemek molasının ardından Trabzon, Giresun, Ordu, Samsun ,Osmancık , Bolu üzerinden gece dönüş yolculuğu sonrası sabah saatlerinde İstanbul’a varış.

bizimletatil@hotmail.com