free web hosting | website hosting | Web Hosting | Free Website Submission | shopping cart | php hosting

Hakkimizda
Home Hakkimizda Yurtici Oteller Yurtdisi Oteller Ozel geziler Otomobil kiralama Otobus kiralama linkler

 

 

1985 Yılında DERVİŞ SEYAHAT ünvanıyla ticari iştigaline başlayan ve 2005 yılında "DETELİNA TURİZM  LTD. ŞTİ." adı altında şirketleşen işletmemiz şehir içi günlük turlar alanında uzmanlaşmış olup, gerek araç gerekse çalışmaları itibarı ile yakaladığı kalite normları çevresinde tüm konaklama ve ulaştırma islerinizi gerçekleştirmeyi taahhüt etmektedir.

Derviş Turizm öğrenci ve gençlik turizminde yurtiçi ve yurtdışı hazırladığı tatil programları organizasyonları ile alanında öncü firmadır. Farklı yörelerde 50’yi aşkın seçkin tesiste yerli ve yabancı misafirlerine, kapalı gruplarına, kongre ve seminer toplantılarına kaliteli hizmet anlayışı ve her bütçeye uygun fiyat politikası ile hizmet vermekte olup, misafir memnuniyeti arttıkça her geçen gün müşteri portföyüne yeni misafirler eklemektedir. Otobüs bileti, uçak bileti, araba kiralama, otobüs kiralama ve kendine ait 2 adet otobüsü ile de ulaşım sektöründe de misafirlerine güvenli, konforlu hizmeti taşımaktadır. Profesyonel, dinamik ve yenilikçi ekibi ile her zaman kaliteli organizasyonlara imza atmış ve halkımızın tatil danışmanı olmuştur.

Bizlere kendimizi tanıtabilme fırsatını verdiğiniz ve bizleri düşünceleriniz ve eleştirilerinizle daha iyiye yönlendirdiğiniz için teşekkür ederiz.

 

 

 

 

 

Halaskargazi Caddesi, Uzay Apt. No:53, Kat1

Harbiye / İstanbul

Telefon: +90 212 521 77 34 -  532 83 51 Faks: +90 212 296 33 46

bizimletatil@hotmail.com